poniedziałek, 29 czerwca 2015

Cześć.

Cześć. 

Tak na początku, od razu napiszę, że bardzo mi przykro ale musicie jeszcze trochę poczekać.. Bateria w laptopie mi się spaliła.. Buu! Więc, muszę kupić nową, i zgubiłam gdzieś Pendrive`a a miałam tam rozdział.. Także tego, nic dobrego to nie wniosło do sprawy. Ale postaram się jak najszybciej kupić baterię.. Oby się udało, a do tego czasu niestety, muszę jakoś funkcjonować, zostaje mi tylko telefon. Może mi się uda, jakoś wrzucić rozdział, ale nie obiecuję. Lecz jeżeli rozdział zostanie dodany, to i tak nie z mojego komputera, ale z pożyczonego. Więc później też trzeba będzie czekać. Masarka. Powiem Wam, a reszcie życzę udanych i słonecznych Wakacji! 
;D.
Kontynuując powiadamiam Was, że Pendrive na którym miałam ważne dokumenty, i wszystkie zdjęcia zostały chyba skasowane.. Przez głupotę, ponieważ lekko się przekrzywił.. Wynika to z tego, że nie wiem czy uda mi się coś odzyskać. Tak więc problemów technicznych ciąg dalszy. A ja się stęskniłam za blogiem. Miałam okazję pojechać na koncert zespołu Lemon! Ale nie mam jak wrócić do domu.. :(.
Gorącego weekendu!
(: .

5 komentarzy:

 1. Ja tu Teen Wolfa oglądam, wiesz? Całowanie się w deszczu zawsze spoko, tylko oni nie będą mieli kataru. A jeśli coś jest nie tak, masz problemy techniczne i tak dalej... Bez obaw. Rób to na spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech się całują. A tak w skrócie, to o co chodzi w serialu Teen Wolf?

   Usuń
 2. Kompek nadal nie naprawiony? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie.. Ale spróbuje od brata pożyczyć. Może się uda :).

   Usuń